سایت تب موسیقی

سایت تب موسیقی

اخبار
مصاحبه

عضویت در خبرنامه

ایمیل:

lllllll

علی لهراسبی

وب سایت

در ۲۰ فروردین زاده شد. او نخستین فرزند خانوادهٔ شش‌نفره‌شان بود. پدرش از بازنشتگان نیروی هوایی و مادرش خانه‌دار بوده‌است. در رشتهٔ الکترونیک به تحصیل پرداخت و دارای مدرک کارشناسی الکترونیک از دانشگاه آزاد کرج می‌باشد. وی هم‌اکنون بیش‌تر در زمینهٔ تبلیغات و موسیقی فعال است. وی هم‌چنین یکی از مدیران پروژهٔ یکی از شرکت‌های نامدار تبلیغاتی است.

پیانو را نزد مهرداد تاج‌کریمی آموخت. سپس به فعالیت در عرصهٔ آهنگسازی کودکان و نوجوانان پرداخت و در یک گروه کرال دانشجویی عضویت یافت.

پس از مدتی فعالیت‌ها جسته‌گریخته در عرصهٔ موسیقی تصمیم می‌گیرد تا فعالیت‌هایش را به طور جدی پی بگیرد. در سال ۱۳۷۹ شماری از آثارش را برای سنجش به دست مسئولین وقت صداوسیما می‌دهد و اندکی بعد با موافقت آن‌ها برای همکاری روبرو می‌شود و اجرای تیتراژ سریال «کلبه سپید» به عنوان اولین حرکت رسمی او در عرصهٔ موسیقی پاپ امروزی رقم می‌خورد.

از اینجاست که وی تصمیم به تقویت خود می‌گیرد و برای دو سال به یادگیری سلفژ و تئوری موسیقی نزد محمدرضا صادقی و بهنام صبوحیمی‌ پردازد تا در نهایت در سال ۱۳۸۱ با اجرای تیتراژ سریال «دریایی‌ها» ارائه‌ای متفاوت را از خود به نمایش می‌گذارد. پس از این است که آلبوم «دریایی ها» را با همکاری محمدرضا چراغعلی به بازار موسیقی پاپ عرضه می‌کند که با استقبال مناسبی روبرو می‌شود. سپس تیتراژ سریال «بیراهه‌ها» بود که زمینه‌ساز ارائهٔ آلبومی کامل توسط او شد و همزمان با عید فطر سال ۱۳۸۵ «آلبوم مثلث» را با حضور ترانه‌هایی چون «بیراهه‌ها»، «یه روز سرد پاییزی» با تنظیم علی افضلی، «کوله‌بار»، «خط و نشون»، «آینه»، «لب سکوت»، «قلب سنگی»، «مرثیه» و «عطر بارون» ارائه کرد. در همین زمان بود که وب‌گاه شخصی او نیز راه‌اندازی شد.

آلبوم بعدی او با نام ۱۴ در پاییز سال ۱۳۸۸ و جدیدترین آلبوم ایشان نیز پس از جنجال بسیار بر سر مجوز سرانجام در زمستان سال ۱۳۹۰ با نام تصمیم منتشر گردید.

قطعات:

- بی تو ( ترانه سرا: حمیدرضا نصراللهی، آهنگساز و تنظیم کننده: بابک مافی، خواننده: علی لهراسبی)

- ستاره های دنباله دار ( ترانه سرا: حدیث دهقان، آهنگساز: حسین قربان پور، تنظیم کننده: شهاب اکبری، خواننده: علی لهراسبی)

- هنوز باهاتم ( ترانه سرا: نوید محمودی، آهنگساز: بابک مافی، تنظیم کننده: بابک مافی، خواننده: علی لهراسبی)

- خداحافظ بچه ( ترانه سرا: حدیث دهقان، آهنگساز: حسین قربان پور، تنظیم کننده: شهاب اکبری، خواننده: علی لهراسبی - تیتراژ سریال خداحافظ بچه)

- المپیک ( ترانه سرا: عبدالجبار کاکایی و حسین قربانپور، آهنگساز: حسین قربانپور، تنظیم کننده: شهاب اکبری، خواننده: علی لهراسبی)

- پلاک ( ترانه سرا: روزبه بمانی، آهنگساز: بابک مافی، تنظیم کننده: بابک مافی، خواننده: علی لهراسبی)

- از خاطرم نمیری ( ترانه سرا: حسین قربان پور، آهنگساز: حسین قربان پور، تنظیم کننده: شهاب اکبری، خواننده: علی لهراسبی)

برچسب ها :
آلبوم
خدا
پیانو
چراغعلی
حافظ
نوجوان
وب
وب‌گاه
کرج
کودکان

زمان : ۹ آذر ۱۳۹۱ ،ساعت ۸:۱۰ ب.ظ | 1315

بازگشت
ایجاد نظر جدید
نام
پست الکترونیک
وب سایت
توضیحات

جستجو: