سایت تب موسیقی

سایت تب موسیقی

اخبار
مصاحبه

عضویت در خبرنامه

ایمیل:

57ENXXB8JWKM

بنیامین بهادری

وب سایت

بنیامین بهادری ۱۸ شهریور ۱۳۶۱ در خانواده ای مذهبی در تهران متولد شد. از کودکی علاقه بسیاری به فراگیری موسیقی داشت. ۱۶ ساله بود که به شعر و موسیقی روی آورد. او در سن ۱۹ سالگی به فراگیری گیتار پرداخت و قبل از شروع به کار حرفه ای به مداحی می پرداخت و سپس به صورت حرفه‌ای آهنگ سازی را شروع کرد. در این مدت در چند آهنگ و ترانه با خوانندگان دیگر موسیقی پاپ همکاری داشت. او یک آلبوم به نام گلهای رنگین کمان برای کودکان ساخته است و با آلبوم ۸۵ خوانندگی را بصورت حرفه‌ای آغاز کرد.

اولین اثر رسمی بنیامین آلبوم ۸۵ نام داشت. این آلبوم که به صورت اتفاقی توسط تنظیم کنندهٔ آلبوم لو رفت، با ترانه دنیا دیگه مثل تو نداره که با نام خاطره‌ها در آلبوم قرار داشت، شروع می‌شد. شاعر ترانه‌های این آلبوم سید فرید احمدی و تنظیم اثر عهده نیما وارسته بود.

دومین اثر بنیامین بهادری که پس از کش و قوس‌های فراوان و بعد از بیش از ۱۰ بار به تعویق افتادن بالاخره در ۸ اردیبهشت ۱۳۸۸ منتشر شد. بر طبق روال آلبوم قبلی نام این آلبوم هم ۸۸ گذاشته شد و در همان روزهای اول توجه همگان را به خود جلب کرد. بنیامین ۸۸ در عرض یک هفته توانست به فروش خوبی دست پیدا کند.

بنیامین از ۱۱ شهریور ۱۳۸۹ به مدت دو ماه و نیم در کشورهای آمریکا و کانادا و در شهرهای واشنگتن، نیویورک، دالاس، سندیگو، شیکاگو، تورنتو، مونترال و ونکوور به اجرای کنسرت پرداخت.

در این تور به دلیل هزینهٔ بالای اعزام و اسکان نوازنده در آمریکا و همچنین مشکلات احتمالی روادید برای گروه همراه، از اعزام نوازندهٔ ایرانی خودداری شد و در عوض از نوازندگان آمریکایی کمک گرفته شد. اجرای این کنسرت با مخالفت‌هایی از جانب چندین شبکه تلوزیونی فارسی زبان لس‌آنجلس و گروههای اپوزوسیون مقیم آمریکا همراه شد. با این وجود در تالار لس‌آنجلس و با حضور ۶۰۰۰ ایرانی، اولین اجرای بنیامین انجام شد. در مقابل سالن اجرای کنسرت نیز عده‌ای از مخالفان اجرای کنسرت اقدام به دادن شعار و اغتشاش کردند که با واکنش پلیس لس آنجلس مواجه شدند.

آلبوم‎ها

- آلبوم ۸۵

- آلبوم ۸۸

قطعات

- هفته عشق ( ترانه سرا: فرید احمدی، آهنگساز: بنیامین بهادری، تنظیم کننده: نیما وارسته، خواننده: بنیامین بهادری)

- آشوب ( ترانه سرا: فرید احمدی، آهنگساز: بنیامین بهادری، نیما وارسته، فرشاد فارسیان، علی منصوری، خواننده: بنیامین بهادری)

- تا حالا عاشق شدی؟ ( ترانه سرا : فرید احمدی، آهنگساز: بنیامین بهادری، نیما وارسته، فرشاد فارسیان، علی منصوری، خواننده: بنیامین بهادری)

- گریه در ماه ( ترانه سرا: فرید احمدی، آهنگساز: بنیامین بهادری، تنظیم کننده: نیما وارسته، خواننده: بنیامین بهادری)

- گریه ماه کامل ( ترانه سرا: فرید احمدی، آهنگساز: بنیامین بهادری، نیما وارسته، فرشاد فارسیان و علی منصوری، خواننده: بنیامین بهادری)

- Mesh Up (ریمیکس آثار بنیامین بهادری)

- موج محرم ( ترانه سرا: فرید احمدی، آهنگساز: بنیامین بهادری و سهراب پاکزاد، تنظیم کننده: علی پاکدامن، خواننده: بنیامین بهادری)

برچسب ها :
بنیامین
ریمیکس
شاعر
گیتار
میکس
وب
کانادا
کودکان

زمان : ۱۶ آذر ۱۳۹۱ ،ساعت ۳:۳۸ ب.ظ | 1078

بازگشت
ایجاد نظر جدید
نام
پست الکترونیک
وب سایت
توضیحات

جستجو: